Featured Posts

MAKE-UP ATELIER PARIS Ajaloost
View Post
Silikoonist Kosmeetikas
View Post
To top
1 juuni

ATELIER ootab Sind lahtiste ustega

A.I.M MEIGIKOOLI AVATUD USTE PÄEV

08.06.17 kell 15:00-19:00 jagame infot õppimisvõimaluste kohta A.I.M Meigikoolis

Räägime meie MISSIOONIST & VISIOONIST ning sellest mida soovime edasi anda nii TAVAKASUTAJALE kui PROFFESSIONAALILE. Kõigil on võimalik tulla tutvuma õppestuudio, vahendite, kooli tegevuste ja koolitajatega ning kiiremad registreerijad saavad osa praktilistest näidistundidest.

Ürituse esimeses pooles tutvustame oma täiedõppe programmi (1-päevased lühikoolitused), mis on suunatud nii tavakasutajale, kui ka professionaalsele jumestuskunstnikule/grimeerijale.

Tavakasutajatele viime läbi näidistunni: VEATU MEIGIPÕHJA ABC. Näidistunnis jagame praktilisi näpunäiteid, kuidas ja millega teha omale ise veatu meigipõhi ning soovijad saavad meie professionaalide abiga seda koheselt ka praktikas enda peal katsetada. Juhendaja: ANA FERRUM

Ürituse teises pooles tutvustame sügisel alustava jumestuskunstniku baaskursuse BEAUTY MODUL õppeprogrammi ning viime läbi Beauty Modul näidistunni, kus huvilistel on eksklusiivne võimalus proovida kätt jumestajana! Õpime, kuidas jumestaja teeb kindlaks klientide soovid ja eelistused jumestuseks, määrab nahatüübi, valib sobiva jumestuskreemi, põseruuži ja huulepulga toonid ning teostame lihtsa, kuid veatu päevajumestuse. Näidistunnis on vajalik modelli olemasolu, kes oleks Sinu esimeseks proovikliendiks- võta kaasa oma ema, õde või hea sõbranna, kelle peal julgeksid meelsasti katsetada. Juhendajad: MARIA INDERMITTE, ANA FERRUM

AJAKAVA:

15:00-15:30 A.I.M meigikooli tutvustus, 1-päevased täiendkoolitused

15:30-16:00 Tavakasutaja näidistund: VEATU MEIGIPÕHJA ABC

16:00-17:00 VEATU MEIGIPÕHJA ABC, praktiline osa

 17:00-17:30 A.I.M meigikooli tutvustus, jumestaja baaskursus BEAUTY MODUL

17:30-18:00 BEAUTY MODUL näidistund 

18:00-19:00 BEAUTY MODUL, praktiline osa

Üritus on TASUTA. Vajalik eelregistreerimine, kirjutades e-mailile soovist osaleda stuudio@makeupatelier.ee
Näidistundide kohtade arv on piiratud, seega registreerimiskirjas palume märkida, kas on soov osaleda ka praktilises osas ning millises näidistunnis (meigipõhja abc/beauty modul). Praktilises osas kasutatavad töövahendid ja tooted on tagatud kooli poolt.

Kiireimaks kursishoidmiseks liitu meie FB sündmusega.

ATELIER
No Comments

Leave a reply

FOLLOW US @ INSTAGRAM