Featured Posts

MAKE-UP ATELIER PARIS Ajaloost
View Post
Silikoonist Kosmeetikas
View Post
To top
13 okt.

BEAUTY MODUL | Fotojumestus

Väike tagasivaade meie imetoredale BEAUTY MODULi esimesele jumestuskunstniku baaskursusele.

Värvid, värvid, värvid! JAAA! Me julgeme ja tahame neid kasutada, me õpetame neid kasutama!

Eelmisel nädalal oli meie meigikooli õppekava järg fotojumestuse käes-üksiti tähendam see meie ja meie õpilaste jaoks ka jõudmist õppekava läbimisega täpselt poole peale.  Fotojumestuse tunde juhendas grimeerija Kertu Tammeleht, kes on kunstilise käega ning laitmatu ilumeelega. Ta õpetas eelkõige loomingulist lähenemist ning julget katsetamist, et iga alustav jumestuskunstnik ei jääks turvalisuse piiridesse.  Tunnid muutis täiuslikuks meie uus ja hea koostööpartner Heleen Kallaste @fotokl6ps, kes jäädvustas kõigi õpilaste tööd, tänu millele oli võimalik kohene vahetu analüüs ja arusaam värvidega toimuvast fotol.

Just nii lahedalt nagu galeriist silmata võib, mööduvad A.I.M Meigikooli tunnid, et kogu positiivne energia, mis päeva jooksul kogutakse, leiavad tee ka fotole. Siiras rõõm Atelieri õpilaste silmis on meie suurimaks õnneks, ning näitab vaid üht – me teeme õiget asja ja teeme seda inimestega kellel on soov areneda aina populaarsemaks saava ameti puhul – jumestaja elukutse.

Fotojumestuse puhul on äärmiselt oluline õigete toonide ning intensiivsuse kasutamine, sest nagu me teame, siis foto “sööb” meiki. Piltide peal ei jää värvid kunagi nii tugevad ja erksad, kui need silmale tunduvad. Kui aga kasutada värvide õigeid intensiivsusi, siis toimib kaunis jumestus fotol igal juhul. Värvid ei tohi kaduda, heledamad ning tumedamad toonid peavad olema harmoonilises tasakaalus ning kaunistama selle kandjat.

Juba varsti ootavad meie õpilasi ees eksamid, ning uus kursus stardib juba uuel aastal! Kui oled unistanud jumestaja elukutsest või töötad juba iluvaldkonnas ja soovid ammutada inspiratsiooni siis just meie meigikoolis saad sa tugeva põhja koos praktikaga.

Seniks aga hoia meie õpilaste tegemistel silm peal, ning ehk kohtume Sinuga juba uuel õppeaastal!

Kaunist sügist, julgege kanda värve, julgege erineda ning katsetada!

-ATELIER INTERNATIONAL MAQUILLAGE

 

 

 

 

 

ATELIER
No Comments

Leave a reply

FOLLOW US @ INSTAGRAM