Featured Posts

MAKE-UP ATELIER PARIS Ajaloost
View Post
Silikoonist Kosmeetikas
View Post
To top

Koolitus

a

23.11.2017 kell 18:00

@ATELIER stuudio
Kestvus: 3h

Õhtujumestuse koolitus sobib kõikidele naistele, kes soovivad osata end ise pidulikuks sündmuseks jumestada.

Pidulik õhtumeik toob esile naise ilu ja elegantsuse ning peab mõjuma kaunilt õhtuvalguses. Meigipõhi on intensiivsemalt modelleeritud ning vastavalt vajadusele rõhutatakse tugevamalt silmi või huuli.

Õpetame sulle kuidas end pidulikuks sündmuseks professionaalsete võtetega ise meikida, et seda meiki ei oleks liigselt ning kõik tunduks värske ja ilus. Õpetame kuidas peita probleemseid kohti näos (punetus, vistrikud, akne, armid) ja seda nii, et see jääks märkamatu. Kuidas valida see õige jumestuskreemi toon, kuidas modelleerida maitsekalt näo -ja kulmukuju.

KOOLITUSE TEEMAD:
Ülevaade vajalikest töövahenditest ja toodetest. Näo -ja silmakujude analüüs. Kulmude korrigeerimine vastavalt näokujule. Ühtlane meigipõhi. Modelleerimine (Highlight & Contour). Glamuurse silmajumestuse erinevad tehnikad. Kunstripsmete kasutamine. Värviteooria (huulepulga, lauvärvide ja põseruuži toonide valik)

Koolitajaks on ATELIER stuudios igapäevaselt iluteenindaja -ja koolitajana töötav jumestaja/grimeerija MARIA INDERMITTE. Loe lähemalt tema tegemiste kohta siit.

Koolitus viiakse läbi väikeses grupis, mis koosneb maksimaalselt 8 inimesest – seega soovitame aeg koolitusele aegsasti broneerida. Koolitaja näitab ette praktilise osa osalejate peal ning osalejad teostavad jumestuse iseenda peal. Koolituse eesmärk on õppida jumestama iseennast.

* Koolituse hind sisaldab vahendeid ja kosmeetikat praktilise osa jaoks.

Registreeru Koolitusele

Lisaks pakume koolitusi ka gruppidele. Pane ise kokku kuni 8. liikmest koosnev oma seltskond ja leiame koos sobiva aja. Küsi julgelt pakkumist!

-be your own make-up artist

 

 


FOLLOW US @ INSTAGRAM