Featured Posts

MAKE-UP ATELIER PARIS Ajaloost
View Post
Silikoonist Kosmeetikas
View Post
To top

Kaubamärgid

MAKE-UP ATELIER PARIS on juhtiv profimeigi toodete sari maailmas, mis on mõeldud eelkõige professionaalidele, kuid enamus tooteid sobib ka igapäevaseks kasutamiseks.  Toodete edu seisneb selles, et Make-Up Atelier Paris pakub suurt valikut kauapüsivaid tooteid. Õhukese tekstuuriga põhjad, tugeva pigmendiga lauvärvid ja põsepunad, mille abil saab teha kauapüsiva jumestuse.

 

Osana oma pärandist Pariisi kuulsa moemajana, töötavad nüüdisajal paljud rahvusvahelised disainerid just
Balmain Hair Couture kollektsiooniga oma moeshow’del ja fotosessioonidel. Koostöös lavataguste stilistidega, arendas Balmain Hair Couture just neid silmas pidades välja spetsiaalse juukseviimistluse liini.

Balmain Hair Couture on loonud unikaalse tooteliini kust leiad kõik, mida vajad saavutamaks pehmed, säravad ja terve välimusega juuksed. Esitletuna selges ja puhtas tootepakendis ning kasutades vaid parimaid koostisosasid, toome sinuni juuksehoolduse parimal võimalikul moel:
· Kaalutu, mitmekülgne hooldus
· Kohene noorendav toime
· Rikkalik volüüm

Juuksehoolduses kasutab Balmain Hair Couture vaid parimaid koostisosi, mis tugevdavad, taaselustavad ja taastavad juukseid sügavuti. Tooted on sealjuures barabeeni ja sulfaadivabad. Lisaks annavad paljud tooted juustele ka UV kaitse. 

Good Hair Day näol on tegemist rohkelt auhinnatud ja profesionaalse juusteviimistlusbrändiga, mille tootevalikust leiab erinevad viimisvahendid ning elektroonilised seadmed, kuhu kuuluvad föönid, sirgendajad ja lokitajad. ghd on teinud läbi tõelise revolutsiooni, viies juuste viimistlemise täiesti uuele tasemele. ghd stylereid ja teisi elektroonilisi seadmeid iseloomustab paremini kõrgeima kvaliteediga keraamika ning negatiivsete ioonide positiivne mõju juuksehoolduses.

Tegemist on kõige uuenduslikema ja kõrg kvaliteetesemate airbrushídega, mida on disaininudnud ja testinud kunstnikud just kunstnike jaoks. Kõik IWATA tooted on kujundatud ja toodetud kõrgeima kvaliteediga ja ilma kompromissideta. Kunstnikud usaldavad IWATAt, kuna teavad, et toodete kvaliteet vastab nende ootustele.

FOLLOW US @ INSTAGRAM